Annemin hastalığı ne boyuttadır değerler çokmu yüksek acil cevap yazarsanız sevinirim. teşekkürler

merhaba annem 48 yaşında ve tahlil sonuçları AntiHBs 2.00 ref. aralığı 0-9.9 / HBsAg 3711.00 ref.aralığı <1.5 değerleri çıktı. Annemim hastalığı ne boyuttadır değerler çokmu

Tahlil.com Cevabı : Bu hastalıkta HBV DNA değerleri önemlidir, ayrıca başka tetkiklerde gereklidir, gastroenterolojiye gitmenizi öneririz..