Hemşireyim elime bir hastanın ignesi battı ve tahlil yaptırdım.Sizce herhangi bir sorun var mı ?

merhaba, Hemşireyim elime bir hastanın ignesi battı ve tahlil yaptırdım.Sizce herhangi bir sorun var mı ? Anti HBs >1000(pozitif) AntiHIV 0,2400(Negatif) Anti HCV 0,06(Negatif) HBsAg 0,3690(Negatif)

Tahlil.com Cevabı : Hastanın da ELİSA testleri çalışılmalı ve sonuçlarına göre Anti HCV ve HIV 3. ve 6. aylarda tekrarlanmalıdır..