Annemin Kan test sonuçlarında normal değerlerin dışında seyredenleri paylaşıyorum:

Annemin Kan test sonuçlarında normal değerlerin dışında seyredenleri paylaşıyorum: WBC: 22.8 NEU%: 85.2 LYM%: 9.0 EOS%: 0.0 BAS0%: 0.2 NEU%: 19.4 MONO#: 1.3 EOS#: 0.0 RDW: 15.1 PDW: 17.1 Diper bir sonuç kağıdında da anormal seyreden değerler şöyle: Lökosit: BOL Eritrosit: 2+

Tahlil.com Cevabı : İdrar yolu enfeksiyonu var, idrar kültürü yaptırıp tedavi verilmelidir..