Annemin kronik bi rahatsızlığı var bugünkü sonuçları yorumlar misiniz kafamda birkaç soru işareti var hala

kolay gelsin çok iyi site ben tıp öğrencisiyim annemin kronik bi rahatsızlığı var bugünkü sonuçları yorumlar misiniz kafamda birkaç soru işareti var hala anormal değerler lökosit 16 nötrofil% 83 ggt 86 crp 47 total bilurubn 1 safrasında 1.3cm taş ve kc yağlanmasi. Ve iki haftada bir acayip karın baş ağrısı terleme halsızlik bişey yiyememe.. Sizce teşhisi ne olabilir ihtimaller ??

Tahlil.com Cevabı : Safra kesesi iltihaplanması olabilir, kese ve taşın alınmasını öneririz..