Annemin PLT si 19 olmuş doktora 3 yıldır gidiyor doktor 19 olunca ameliyat demiş?

Annemin PLT si 19 olmuş doktora 3 yıldır gidiyor doktor 19 olunca ameliyat demiş. Dalak olan iç organı almamız gerek demiş ne yapmamız gerekiyor yardımcı olabilirmisiniz teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle geçmiş olsun annenize, ameliyat öncesi bir hematoloji uzmanına mutlak suretle danışmak gerekir. PLT değeri gerçekten kritik seviyeye inmiş.