Annemin tahlillerinde beyaz küre 2.88 çıktı. Bir kaç gün sonra yapılan tahlilde 3.84 çıktı. Bir sorun olur mu ?

Tahlil.com Cevabı : Annenizin beyaz küre (lökosit,wbc) değerleri düşük.Özel bir tedavi almıyorsa,bu sonucun araştırılması yararlı olacaktır.Gerekirse periferik yayma adlı bir tahlil yapılabilir.