Oğlum 4 yaşında ve 3 gündür 38 derece ateşi var. Kan tahlilinde wbc: 3.8 çıktı doktorumuz önemli değil dedi ama ben endişeleniyorum. Ne önerirsiniz?

Tahlil.com Cevabı : Oğlunuzun wbc değeri düşük.Özellikle viral enfeksiyonlarda,grip gibi wbc düşebilir.1 hafta sonra wbc testini tekrarların.Yine düşük çıkarsa,bir çocuk doktoruna danışabilirsiniz.