Annemin üre tahlil sonuçları referans değeri 7.922.sonuçlar 22.900 bu durum karşısında çok panikledik .Sizden ricam.beni bilgilendirmenizdir .Saygılar

Merhaba.. Annemin üre tahlil sonuçları referans değeri 7.922.sonuçlar 22.900 bu durum karşısında çok panikledik .Sizden ricam.beni bilgilendirmenizdir .Saygılar

Tahlil.com Cevabı : Bol su içerek (günde 2 litre) testi yeniden tekrarlatın gene yüksek ise nefrolojiye başvurmanızı öneririz..