Anormal görünen;ERİTROSİT : 10-12, LÖKOSİT : 7-8, EPİTEL : 15-20?

2 gündür sol böbrek ağrısı çekiyorum.Sık Lavaboya çıkıyorum.15 gün evvel 2 gün üst üste sabahları lavaboya çıktığımda idrarda kan gördüm. dün akşam dayanamadım ve acile gittim. Kan ve idrar tahlili yapıldı.Anormal görünen;ERİTROSİT : 10-12, LÖKOSİT : 7-8, EPİTEL : 15-20Bol miktarda idrar yolu enfeksiyonu olduğu söylendi. Sizde yorumlarsanız sevinirim. Çünkü verilen ilaçların prespektüslerinde böbrek rahatsızlığı olanlarda doktor kontrolünde kullanılmalıdır gibi şeyler yazıyor.

Tahlil.com Cevabı : İdrar kültürü yapılmadan enfeksiyon olduğunu söyleyemeyiz, taş düşürüyor veya kum döküyor da olabilirsiniz