Anti HBe 0.01Reactive alt:21 ast:21 dna:6625 AFP:3.02 bu sonuca göre sağlıklı taşıyıcı mıyım?

Hbsag pozitif olanlardan HBVDNA’sı Pozitif olanlar öğrenciliğe kabul edilmez. Sağlıkkurulu raporu ile sağlıklı taşıyıcı olduğu belirlenenler öğrenciliğe kabul edilir. HBsAg Reactive Anti HBS 1.44Nonreactive Anti HBe 0.01Reactive alt:21 ast:21 dna:6625 AFP:3.02 bu sonuca göre sağlıklı taşıyıcı mıyım?

Tahlil.com Cevabı : Sağlıklı veya sağlıksız taşıyıcı olup olmadığınızı değerlendirecek olan sizin doktorunuzdur.Bu sonuçlara göre taşıtıcı olduğunuzu söyleyebiliriz.