Anti HBs 1000 pozitif anti HCV 1.2 pozitif anti HIV negatif HBsAG 0.055 pozitif dahiliyeye yönlendirdiler çok korkuyorum

 Anti HBs 1000 pozitif anti HCV 1.2 pozitif anti HIV negatif HBsAG 0.055 pozitif dahiliyeye yönlendirdiler çok korkuyorum ...

Tahlil.com Cevabı : Anti HBS ve HBS AG testlerinin aynı anda pozitif olması olağan değilAnti HCV pozitifliği ise Hepatit C hastası olabileceğinizi gösteriyor.