Anti hbs (+) anti hıv (-) hbsag (+) hcv - anti hav ıgg - alt(sgpt) 54 10-40 referans ast normal?

anti hbs (+)anti hıv (-)hbsag (+)hcv -anti hav ıgg -alt(sgpt) 54 10-40 referansast normalanti hav ıgm -anti hbc ıgg + daha önceden kullandığım ilaçlar karaciğere yan etkisi olmustu alt degeri onndan yüksek olabilir

Tahlil.com Cevabı : Kayda değer bir yükseklik yok ALT değerinizde