Anti HBS test sonucum >3.10 (Negative) çıktı tekrar kan verdim. Önemli bir şey var mı?

Anti HBS test sonucum >3.10 (Negative) çıktı tekrar kan verdim. Ne için acaba önemli bir şey var mı?

Tahlil.com Cevabı : Hepatit B virusuna karşı bağışıklığınızın olup olmadığını gösterir.. sizin sonucunuz negatiftir..