Anti HBs(Mikropartikül immün assay-MEIA veya benzeri)11,41 GREYZONE 8-12 HBsAg(Kemoluminesans veya benzeri)< 0,10 Negatif-

Anti HBs(Mikropartikül immün assay-MEIA veya benzeri)11,41 GREYZONE 8-12 HBsAg(Kemoluminesans veya benzeri)< 0,10 Negatif- Anti HCV(Mikropartikül immün assay-MEIA veya benzeri 0,23 NEGATİF    0-0,99 Anti HIV(Kemiluminesans veya benzeri)< 0,050 0-1

Tahlil.com Cevabı : Herhangi bir enfeksiyon bulgusu yok.