ANTI hcv 0.046 , Antı HIV 0.171, HBsAg 0.657 Sizce sorun var mı?

anti HAV IgG >60 Antı HBS <2 aNTI hcv 0.046 Antı HIV 0.171 HBsAg 0.657 sizce sorun var mı?

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda herhangi bir problem yok.

e********* :

hocam lütfen cevap 24 yaşında bir erkeğim şüpheli bir ilişkim oldu.52. ve 59. günde doktora gittim anti hiv elisa 1,2 testi oldum sonuç negatif. 64.günde hiv 1,2 Ab (ECL) yaptım sonuç negatif yalnız şu son testini ne oldunu anlamadım.bide bidaha test yaptırmam gerekiyor mu?

Cevap:

HIV testi sonuçlarınızı &nbsp;normal olarak değerlendirdik. Ancak yazdıklarınızdan HIV Testi, HIV Enfeksiyonu &nbsp;ve AİDS konusunda yeterince bilgi sahibi olmadığınız anlaşılıyor. &nbsp;AİDS belirtileri, testin ne zaman yapılacağı gibi konular hakkında detaylı bilgi almak ve benzer sorulmuş yüzlerce soru ve cevabı okumak için tıklayınız....HIV ve AİDS nedir, belirtileri ve tedavisi

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.