Anti HCV (Elisa) Negatif 0,160 Anti HIV (Elisa) Negatif 0,352 Şimdiden teşekkür ederim.

Merhabalar test sonuçlarımı yorumlarsanız çok sevinirim. HBsAg (Elisa) Negatif 0,4590 Anti HBs (Elisa) Negatif 0 Anti HCV (Elisa) Negatif 0,160 Anti HIV (Elisa) Negatif 0,352 Şimdiden teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normaldir..

s************ :

hbsag 036 acaba bi sorun varmıdır bu oran zaman geçtikce artarmı azalırmı ve aşı yaptırmalımıyım

Cevap:

HBS AG testiniz negatif, sorun yok.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.