Hocam Merhaba benim Elisa testi sonucu anti-hbs(Elisa) 390.92 anti -hcv (elisa) 0.02 anti hiv (elisa) 0.23?

Hocam Merhaba benim Elisa testi sonucu anti-hbs(Elisa) 390.92 anti -hcv (elisa) 0.02 anti hiv (elisa) 0.23 hbsag (elisa) 0.2 hocam bu sonuçla ra göre bi aids vs bişey varmı

Tahlil.com Cevabı : Hepatit B ye karşı bağışıklık yani koruyuculuk oluşmuş.Bu iki nedene bağlı olabilir.1.Hepatit B aşısı olmuşsunuz önceden ve bu nedenle bağışıklığınız olmuş2.Önceden Hepatit B enfeksiyonu geçirmişsiniz ve sonrasında da vücudunuz buna karşı bağışıklık oluşturmuş. Her 2 durumda da şu anda  bir hastalığınız bulunmadığını gösterir sonucunuz, korkulacak bir durum yok.