Anti Hcv (elisa) refarans değer:0-1 sonuç:pozitif 3.456. Şimdiden teşekkürler.

Anti Hcv(elisa) refarans değer:0-1 sonuç:pozitif 3.456 lütfen yardımcı olun bana durumum çok mu kötü?

Tahlil.com Cevabı : Anti HCV ELİSA yöntemi ile çalışıldığında ve pozitif çıktığında mutlaka HCV RNA ile doğrulanması gereklidir..