ANTİ HCV test yaptırdım. Sonuç 1.35 birim pozitif çıkmıştır.

ANTİ HCV test yaptırdım. Sonuç 1.35 birim pozitif çıkmıştır. Ama bir kez daha kontrol edilmesi için doktor tavsiye etmiş. Test sonuçunu yorumlamanızı rica ediyorum

Tahlil.com Cevabı : Doktor gerekli bilgiyi vermiş.Bir kere daha tekrarlanması  uygun.Zaman zaman yalancı pozitif çıkabilir Anti HCV.Yine pozitif çıkarsa bir de HCV RNA denilen PCR testi ile teyid edilmesi gerekebilir.