Anti Hepatit C testi yaptırdım negatif çıktı ve bir daha yaptırmam gerekiyor mu? bilgilendirirseniz iyi olur ?

Hocam şüpheli ilişkiden 20 gün sonra anti hepatit c testi yaptırdım negatif çıktı bir daha yaptırmam gerekiyor mu? bilgilendirirseniz iyi olur ?

Tahlil.com Cevabı : 6 ay sonra testi tekrarlamanızı öneririz..