Pko olduğumu ve rahim duvarının çok kalın olduğunu söyledi doktor. Dostinex ve glukofen verdi. Bu ne demek ?

Merhaba; 25 yaşındayım iki aydır geç adet görüyorum bu ay 18 gün geçti tahlil yaptırdım beta hcg 1,20 negatif çıktı.. Pko olduğumu ve rahim duvarının çok kalın olduğunu söyledi doktor. Dostinex ve glukofen verdi. En son üç gün önce tahlil yaptırdım ploraktin 27,48 çıkıyor. Yanında da hamilelik yazıyor ne demek ? Teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Prolaktin sonucu ile hamile olup olmadığı söylenemez..