Anti HIV ELISA negatif çıktı. Testi tekrarlamama gerek var mı?

Hocam merhaba 30 eylül 2012 şüpheli ilişki sonrası doktor gözetiminde 14 kasım 2012 anti hiv eliza negatif 14 şubat 2013 anti hiv eliza negatif 23 mart 2013 anti hiv eliza negatif (özel bir sağlık kuruluşunda genel sağlık taraması yine doktor gözetiminde.bir daha tahlil yaptırmam gereklimi

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınıza göre sorun görünmüyor..