Hiv virüsü şüpjeli ilişkinden 1/1.5 aysonra AntiHiv1/2 ve p24 negatif.

 Hiv virüsü şüpjeli ilişkinden 1/1.5 aysonra AntiHiv1/2 ve p24 negatif. Bugün yaptırdığım (90 günü geçmiş oluyor) Hiv 1-2/p24 adlı bir test negatif. test yapılacak ok. Ancak sitenizde PCR en etkili deniyor, bunu da yaptırmalı mıyım? Yoksa %99 güvendemiyim (6 ay sonra tekrarın farkındayım.)

Tahlil.com Cevabı : HIV testiniz normal, doktorunuz gerek görmedikçe bir daha test yaptırmanıza gerek yok,HIV testi ile ilgili  Tahlil.com'a sorulmuş yüzlerce soru, verilmiş cevapve yayınlanmış yazıları okumak için tıklayınız..