Anti HIV (Kemiluminesans veya benzeri)0.07S/co HBsAg (Kemoluminesans veya benzeri)0.20 ?

Anti HIV (Kemiluminesans veya benzeri)0.07S/co HBsAg (Kemoluminesans veya benzeri)0.20 HCV (Kemoluminesans veya benzeri)0.05S/co şüpheli ilişkimden 2 sene geçti endozkopi olucam die bana bu testleri yaptılar o ilişkidede bel soğukluğu kapmıştım test hakkında yorumunuz nedir şimdiden saolun

Tahlil.com Cevabı : HIV ve hepatit C testleriniz temiz çıkmıştır..