Antı hıv testi 0.195 anti hbs 51.05 anti hcv0.069 bi araştırma hastnesinde oldğm tahlil sonçları anti hıv testi derken burada elisa testinden mi bahsetiliyor

 Antı hıv testi 0.195 anti hbs 51.05 anti hcv0.069 bi araştırma hastnesinde oldğm tahlil sonçları anti hıv testi derken burada elisa testinden mi bahsetiliyor ve bu sonçlar tahmını 2 saate çıktı fazla işlek bi hastene değil doğrudur dimi sonçlar?

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normal problem ok