Anti hiv testi yaptırdım fakat sonuç da negatif ya da pozitif yazmıyor.

hocam merhaba anti hiv testi yaptırdım. fakat sonuç da negatif ya da pozitif yazmıyor. sonuç şöyle: 0,06 diyor. referans da 0-1,1 diyor. cevabınızı merakla bekliyorum. testi tam 6 ay sonra bir labaratuvar a yaptırdım. ilgilendiğiniz için şimdiden teşekkürler. iyi çalışmalar

Tahlil.com Cevabı :  Sonucunuz negatif.