Yaptırdığım negatif çıkan ELISA testinde Anti HIV (Antikor) ve de Anti HIV (Antigen) diye iki farklı değer ölçülüyor?

Yaptırdığım negatif çıkan ELISA testinde Anti HIV (Antikor) ve de Anti HIV (Antigen) diye iki farklı değer ölçülüyor. Ancak HIV 1/2 diye bir şey yer almıyor. Bu test her iki virüs türü için olan antikorları tespit eder mi? Ve de Anti HIV (Antigen) nedir? ޞžimdiden teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Gereksiz detaylara kafa yormayın sonuçlarınız varsa bize tazın ve yorumlayalım. HIV ile ilgili başka hiç bir yerde bulamayacağınız yazılarımızı dikkatle okuyun.Aşağıdaki bağlantıdan takip edebilirsiniz.http://tahlil.com/tag/hiv