Anti hiv(COMBO) Negatif s/co yazıyor ilişkimden bir bucuk yıl geçti sonuçlar nasıl iki kere yaptırdım ikiside böyle hiv için başka teste gerek var mı

gazi hastanesinde HBsAg s/co negatif anti HBs P>1000 mIU/ml anti HBc negatif s/co anti HAV IgG POZİTİF mIU/ml Anti hcv negatif s/co Anti hiv(COMBO) Negatif s/co yazıyor ilişkimden bir bucuk yıl geçti sonuçlar nasıl iki kere yaptırdım ikiside böyle hiv için başka teste gerek var mı

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda problem görünmüyor..