Anti HIV(kemonlüminesans veya benzeri) sonuç: 0.05 negatif birim/co ref değer1 <0,9 bu test elisa testi midir?

Hocam anti HIV(kemonlüminesans veya benzeri) sonuç: 0.05 negatif birim/co ref değer1 <0,9 bu test elisa testimidir ve ilişkiden 7 ay sonra yaptırılmıstır bir daha yaptırmaya gerek var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Elisa testi ile antiHIV çalışılmış ve sonucunuz negatif çıkmış.

b************** :

hocam bu testi bir daha yaptırmama gerek varmıdır yoksa bu konuyu artık kapatabilirmiyim. birde hocam testi sadece bir kere yaptırdım bir kaç kere farklı yerlerde yaptırmaya gerek varmıdır şimdiden çok teşekkür ederim iyi geceler.

Cevap:

Szin gibi HIV paranoyası veya &nbsp;HIV korkusu nedeniyle kafası karışan hatta psikolojisi bozulan &nbsp;okurlarımız var. Tahlil.com doktorları bu konuda &nbsp;yüzlerce soru cevapladı, sitemizde bir çok yazı &nbsp;yayınladık.HIV korkunuz &nbsp;bilgisizliğinizden ötürüyse aşağıdaki bağlantılardan HIV testi, HIV &nbsp;testinin ne zaman yapılacağı ve AİDS belirtileri hakkında yazdığımız yazıları okuyup bilgi sahibi olabilirsiniz. ޞunu unutmayınız, korkunuza yol açan konu hakkında bilgi sahibi olmanız korku ve şüphelerinizi yenmenize yardımcı olacaktır.HIV ve AİDS hakkında bilmek istediğiniz tüm konular burada....HIV korkusu ve bundan nasıl kurtulacağınıza dair uyarılarımızı ve önerilerimizi öğrenmek için tıklayınız.....

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.