Anti nükleer antikor (ifat) testi ise Pozitif sonuç vermiş herhangi bir referans ağırlığı belirtilmemiştir. Eğer bilgi verirseniz teşekkür ederim şimdiden.

Annem 40 yaşında bazi testler istenildi. Bu testler sonucu ise Anti -ds dna sonuç 1.986 Negatif. Referans ağırlığı ise L (>20) . Anti nükleer antikor (ifat) testi ise Pozitif sonuç vermiş herhangi bir referans ağırlığı belirtilmemiştir. Eğer bilgi verirseniz teşekkür ederim şimdiden.

Tahlil.com Cevabı : Romatizmal bir hastalığı olabilir, romatoloji tarafından muayene edilmesini öneririz.