Anti nükleer antikorum 1/2560 çıkmıştı ve bundan sonra yapılan test sonucum şöyle: anti ds dna (elisa) <10 normal değer <100 anti-ssa (elisa)

 Anti nükleer antikorum 1/2560 çıkmıştı ve bundan sonra yapılan test sonucum şöyle: anti ds dna (elisa) <10 normal değer <100 anti-ssa (elisa) <2 normal değer <20 anti -ssb (elisa)<2 normal değer <20 bu sonuçlar neyi ifade eder,bu konuda doktorum bi açıklama yapmadı.önerilerinizi bekliyorum,saygıları

Tahlil.com Cevabı : Sonraki sonuçlarınızda problem çıkmamış