Anti rubella ıgg 98 anti rubella igm pozitif bu tahlili bir daha yaptılar ?

Anti rubella ıgg 98 anti rubella igm pozitif bu tahlili bir daha yaptılar ?antı rubella igg 121 anti rubella igm pozitif çıktı

Tahlil.com Cevabı : Rubella IGM pozitifliği yeni bir enfeksiyon varlığını düşündürür.Bu durumda sonuçların normal olmadığını ve doktorunuzun gerek görürse avidite testi gibi ileri tahlillere de ihtiyaç duyabileceğini söyleyebiliriz.