Anti rubella IgG:25 Anti rubella IgM:2.5 Anti toxoplazma IgG:36

  7 hafta 3 günlük hamileyim ilk yaptırdığım 26.12.2013 tarihndeki Anti rubella IgG:25 Anti rubella IgM:2.5 Anti toxoplazma IgG:36 anti toxoplazma IgM:2.33 çıktı doktorum bir hafta sonra tekrarlaylm dedi ve Anti toxoplazma IgG:19.7 anti toxoplazma IgM:2.3 cıktı sizce bu gebeliğe skıntı ckarırmı

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com'a gelen yüzlerce soru arasından belirtiğimiz kurallara göre sorulan sorular editörlerimizce onaylandıktan sonra doktorlarımızca   cevap lanmaktadır.Sorunuzu belirtilen kurallara göre sormamışsınız.Soruyu sorma aşamasında bu konuda gereken uyarılarda bulunmamıza rağmen bu tür uyarılara dikkat etmeyen sizin gibi bir çok okurumuz var.Aşağıdaki uyarıları dikkatle okuyup sorunuzu tekrar sorunuz.Soru sormadan önce okumanız gereken uyarılarhttp://tahlil.com/tahlilcoma-soru-sorarken-dikkat-etmeniz-gereken-uyarilar