Anti toxoplazma lgG 1,21 POZİTİF s/cl (0-10) Anti rubella lgG 171,2 pozitif iu/ml (0-10) Anti CMV lgG 500,0 POZİTİF ü/ml (0,5-1)

anti toxoplazma lgG 1,21 POZİTİF s/cl (0-10) Anti rubella lgG 171,2 pozitif iu/ml (0-10) Anti CMV lgG 500,0 POZİTİF ü/ml (0,5-1) hocam sonuçlar hakkında net bir bilgi verirmisiniz eşim hamile 1 aylık elisa testi yapmışlar kanında mikrop var demişler.

Tahlil.com Cevabı : IG G pozitiflikleri sorun olmaz hamilleikte, IG M pozitifliği sorun yaratır bebek için.Sizde de böyle bir durumdan bahsedilmemiş.