anti rubella ıgm 0.3 (negatif) , anti toxoplazma ıgm 0.2 (negatif) , anti cmv ıgm 0.7 (aradeğer) çıkmış

  34 yaşındayım 2. hamileliğim anti rubella ıgm 0.3 (negatif) , anti toxoplazma ıgm 0.2 (negatif) , anti cmv ıgm 0.7 (aradeğer) , anti cmv ıgg >500(pozitif) , bu sonuçlarıma istinaden tekrardan bir test önerdiler cmv ıgG avıdıte testi % 79 çıkmıştır. bu konuyla ilgili cevabınızı en kısa zamanda bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim.saygılarımla.

Tahlil.com Cevabı : Referans değerler yazılmamış.Genel bilgi olarak ise, IG M pozitifliklerinin gebelikte istenmediğini söyleyebiliriz.