Anti TPO-231 Olması Gereken : 0-34 IU/mL Serbest T4-14,2 Serbest T3-4,5 TSH-3,41

Anti TPO-231 Olması Gereken : 0-34 IU/mL Serbest T4-14,2 Serbest T3-4,5 TSH-3,41 Merhabalar Doktor Bey,bunlar benim son değerlerim Annem Troit kanser tedavisi görüyor 2 aydan beri euthyrox25 mcg kullanıyorum durumum hakkında bilgi verirmisiniz. Şimdiden Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Tahlil sonuçlarınızı inceledik. Belirtiğiniz sonuçlar Hashimato olarak bilinen tiroid bezi hastalığınız olabileceğini gösteriyor.Bu durumda bir endokrinoloji uzmanına başvurmanızda yarar var.Hashimato hastalığına dair aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.Hashimato Nedir?