Anti TPO sonuç:1,5 ünite: IU/mL referans 0 - 9 Anti tiroglobulin antikor sonuc :0,00 ünite: IU/mL referans:0 - 4 test sonuçları ne anlama geliyor ?

Anti TPO  sonuç:1,5 ünite: IU/mL referans 0 - 9 Anti tiroglobulin antikor sonuc :0,00 ünite: IU/mL referans:0 - 4 test sonuçları ne anlama geliyor ?

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com'a sorduğunuz tahlil sonuçları normal. Bir anormallik görülmüyor.