Anti TPO tahlilim >600 çıktı, cok zaif biriisiyim yani 166 boy 44 kilo, levothyroxin kullanmamı soyledi doktor, bu ilaçı kullansam kilo alır mıyım?

 Anti TPO tahlilim >600 çıktı, cok zaif biriisiyim yani 166 boy 44 kilo, levothyroxin kullanmamı soyledi doktor,bu ilaçı kullansam kilo alır mıyım?

Tahlil.com Cevabı : Muhtemelen Hashimato denilen tiroid bezi hastalığınız var, kilo probleminizin başka nedenleri de olabilir.Sonuç olarak verilen tedaviyi uygulamanız sağlığınız için mutlak suretle yararlı olacaktır.