Antibiyotik kullanımı bittikten sonra ne kadar süre geçince veya gün geçince tahlil yaptırabilirim?

idrar yollarım için antiyitok verilmişti fayda etmedi idara tahlili ve kültürü yaptırmak istiyorum antibiyok kullanımı bittkten sonra ne kadar süre geçince veya gün geçince tahlil yaptırabilirim

Tahlil.com Cevabı : Antibiyotik kullanımınız bittikten 3 gün sonra yaptırabilirsiniz.