Antibiyotik kullanmama rağmen, yıllardır kan tahlillerimde beyaz küre değerim yüksek çıkıyor.

Merhaba, Antibiyotik kullanmama rağmen, yıllardır kan tahlillerimde beyaz küre değerim yüksek çıkıyor. Endişenlenmem gereken bir durum var mı? Sizce ne yapmam gerekiyor? Teşekkürler. Yaş - 44 / Kadın

Tahlil.com Cevabı : Beyaz küre değeri birçok nedenle yükselebilir, değerinizi yazmadığınızdan yorum yapamıyoruz..