Merhaba 24 yaşında bayanım.Tahlil sonucumda WBC: 1 RBC: 9 LÖKOSİT: ESER

Merhaba 24 yaşında bayanım.Tahlil sonucumda WBC: 1 RBC: 9 LÖKOSİT: ESER ERİTROSİT : + PH: 6 çıktı. Yorumlarınızı rica ediyorum.

Tahlil.com Cevabı : İdrarda birkaç tane kan hücresi görülmüş, adetli olabilirsiniz, taş veya kum döküyor olabilirsiniz..