Antihcv 0.05 negatif vdrl negatif antihbs 0.00 negatif. Şüpheli ilişkiden 19 ay sonra yaptırdım. Lütfen yorumlar mısınız?

Merhaba antihavıgg(mikropartikül)15.17 pozitif hbsag 0.36 negatif antihcv 0.05 negatif vdrl negatif antihbs 0.00 negatif antihıv 0.11 negatif şüpheli ilişkiden 19 ay sonra yaptırdım başka yaptırmam gereken test varmı psikolojim çok bozuldu yapılacak başka test varsa nelerdir

Tahlil.com Cevabı : Test sonuçlarınız temizdir, sorun görünmüyor..