Anti.hiv yazıyordu birde benim 0.14 refans aralığı negatif <1 yazıyor birde ben 08.09.2014 şüpheli ilişkiye girdim?

Hocam 14 gun hiv1/2 combo (CMIA) 0.14 negatif karşı tarafta negatifti ama onun kağıdında sadece anti.hiv yazıyordu birde benim 0.14 refans aralığı negatif <1 yazıyor birde ben 08.09.2014 şüpheli ilişkiye girdim saat 19 sıralarında yani tam 24 saat olmamıştı hocam değer ve bu kafama takıldı?

Tahlil.com Cevabı : Test sonuçlarınız negatiftir..