Aralıksız sağlıklı gece uykusu uyuyamıyorum mutlaka bölünüyor.Hangi bölüme gitmeliyim?

 Aralıksız sağlıklı gece uykusu uyuyamıyorum mutlaka bölünüyor ve uyandıktan 1-2 saat sonra dalabiliyorum. ondan kaynaklı mı yoksa genel olarak bi hastalığın semptolarımı hepsi bilmiyorum ama yorgunluk hafif denge sorunları ve taşikardi de var. Hangi doktora gitmelişyim?

Tahlil.com Cevabı : Uyku laboratuvarlarında tetkik edilmeniz gerekebilir.Bir eğitim hastanesi ve/veya üniversite hastanesinin nöroloji bölümüne başvurunuz.