Çok hızlı kilo kaybediyorum 19 yaşındayım henüz. Biraz yesem midem bulanıyor bu yüzden fazla yiyemiyorum.

Çok hızlı kilo kaybediyorum 19 yaşındayım henüz. Biraz yesem midem bulanıyor bu yüzden fazla yiyemiyorum. 1,68 boyum ama çubuk gibi kaldım. Kalp kapakçık hastasıyım bununla alakalı olabilir mi bilmyorum ama gören herkes çok sasırıyor sinirim bozulmaya başladı ne yapabilirim nedeni ne olabilir

Tahlil.com Cevabı : Kilo kaybetmeniz bir çok nedene bağlı olabilir.Kronik hastalıklar, vitamin ve minarel eksiklikleri bazı hormonal sorunlar ilk akla gelenler.Bir endokrinoloji uzmanına başvurmanızda yarar var.