an*l ilişki sonrasında adetim gecikti. Hamile miyim?

 Merhaba geçen de yazmıştım hala adet olmadım bundan tam 1 ay önce erkek arkadaşımla ters ilişki yaşadık bakireyim ve arkama boşaldı vajinaya da gitmiştir diye korkuyorum hemen yıkadım ve 10 gün sonra kan testi yaptırdım negatif çıktı adet sökücü verdiler içtim bitti ama hala adet olmadım hamile miyim adetim 5 gün hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı :

an*l ilişki ile hamile kalınamaz ancak dediğiniz gibi vajinaya bir bulaşma söz konusuysa hamileliğin oluşma ihtimali vardır. Bir süre daha beklemenizi, gecikme devam ederse gebelik testini tekrar ettirmenizi veya ilgili doktora giderek muayene olmanızı tavsiye ederiz.