En son nisanın 3 ünde adet görmeye başladım ve 10 unda adetim bitti eşimle 11 inde korunmasız ilişkiye girdik?

 En son nisanın 3 ünde adet görmeye başladım ve 10 unda adetim bitti eşimle 11 inde korunmasız ilişkiye girdik ve benim yine kanamam oldu ve oda dışarı boşaldı. şuan eşim askerde ve benim adetim bir 5-6 gün gecikti normalde 2-3 günlük gecikmeler oluyordu. bugün sabah idrar testi yaptım ve negatif çıktı.

Tahlil.com Cevabı : Bir kaç gün sonra kanda beta hcg testine baktır canım.