Arkadan ilişki yaşadık sevgilim hamile kalmış olabilir mi?

Ben kız arkadaşımla arkadan ilişki yaşadım. Meni vajinasına doğru biraz aktı ama kızlığı bozuk değildi yani kızlık zarı yırtık değildi hamile kalma şansı var mı ?

Tahlil.com Cevabı :

Vajina ve sperm temas etmişse hymen yapısı bozulmasa da hamilelik oluşabilir. Önerimiz adet gecikmesi yaşanırsa gebelik testi yaptırılabilir.