Arkadaşım la sevişirken ben boşaldım benim üstümde pantolon iç çamaşırım vardı arkadaşımda da aynıları var?

Arkadaşım la sevişirken ben boşaldım benim üstümde pantolon iç çamaşırım vardı arkadaşımda da aynıları var ben boşaldıktan sonra pantalonuma geçmiş arkadaşıma cok az bulaşmış bu ay adet olması gununu bir hafta geçmiş hamile olabilir mi

Tahlil.com Cevabı :  Anlattığınız şekilde hamileliğin oluşması mümkün gibi görünmüyor. Ancak gene de bir süre daha adet gecikmesi olursa gebelik testi yaptırabilirsiniz. Ayrıntılı bilgiyi aşağıdaki yazımızda bulacaksınız. http://tahlil.com/elbise-ve-camasir-varken-iliskide-hamile-kalinir-mi