Arkadaşımla ilişkide bulundum fakat bakire diye pen*simin çok az bir kısmını içine soktum.hamile olabilirmi

Arkadaşımla ilişkide bulundum fakat bakire diye pen*simin çok az bir kısmını içine soktum hiç bir türlü vajinasına boşalma gibi bir durumum olmadı ama şüphede kaldım idrarını yaparken kan geldiğini söyledi sizce hamile kalma gibi bir durumu varmıdır.

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik ihtimali pek mümkün değil.Ancak yine de eğer boşalma olduysa tedbiren adetde gecikme olursa test yapılabilir.İdrarda kan gelmesi ise kız arkadaşınızın bakireliğinin bozulma ihtimalini akla getiriyor eğer ilişkiden hemen sonra kan geldiyse.